VÝDĚLKY NA INTERNETU

Bez názvu.jpg
ROTATE4ALL
Dungeons & Treasures

KLIKAČKY PTC

TeHedquarters.com
Join TeHeadQuarters.com

Viral Traffic Games

MX WORLD
Program MX WORLD je jeho zcela nový program, který je určený i pro samotáře, můžete zde tedy jednoduše vydělávat i bez potřeby registrace dalších lidi a doporučováním programu.
PAIDVERTS
PaidVerts
Paid Verts, představuje nový systém PTC díky které můžete vydělat omnoho více než u běžné klikaček díky inovovanému systému.. Využívá se bodový systém BAP ( najdete pod názvem activation ads ) co lze chápat jako body které jsou potřebné abyste mohli kliknout na nějakou reklamu. Následně po odkliknutí placené reklamy bude hodnota BAP odpočítaná./0.04 $ reklama = -80 BAP, 0,01 $ = - 20BAP / denně bez žádného doplňujícího upgrade účtu získáte 5 x 100 BAP. čím máte na účtu větší množství BAP bodů tím máte možnost získat placené větší nominální hodnoty. K dispozici jsou mimo Paid ads jsou i různé hry, activation ads díky kterým se Váš denní výdělek bude násobit. Na tyto reklamy třeba v průběhu 7 dnů kliknout alespoň jednou aby váš účet zůstal aktivován. Je možné i zmrazit účet na delší dobu co však stojí 1.99 $ nebo 10.000 BAP.
Clixsense
Nejlepší klikačka všech dob - funguje již od roku 2007!

Kliky jsou za 0,001$, 0,005$, 0,01$ a 0,02$ a objevují se náhodně během dne.

Doporučuji stáhnout si jejich toolbar, na kterém se vám zobrazuje počet právě aktivních reklam, takže vám žádná neuteče.
Denně se dá bez refů při aktivitě vydělat přibližně 0,04$.
Můžete mít neomezené množství referálů!

Jako premium člen ($17/rok) máte garantované minimálně 4 reklamy po 1 centu denně. K tomu samozřejmě jsou zobrazovány další reklamy po 0.1c
Denně tak můžete vydělat více ja 10 centů.

Výplata pro standard členy je $8 na PP, AP, LR nebo šekem.
Výplaty na PP, AP a LR chodí každé pondělí, šeky posílají vždy první pondělí v měsíci.
CashNHits.jpg
CashNHits 2.jpg
CashNHits3.jpg
BestRefback4U
Refback až 250% pro 70+ klikaček
Můžete sledovat své statistiky na každé z klikaček, kam jste se

zaregistrovali (kolik refbacku jste si vydělali)

Nízké a stále stejné $1.5 výplatní minimum
Peněženky: PayPal, Payza, PerfectMoney
Best Aurora4U
0,02 dolaru za jedno zobrazení reklamy
Podrobné statistiky
Referal program
Výplata od 1,5 dolaru na PayPal, Payza nebo Liberty Reserve
StampBux
NeoBux
Buxvertise
GPTPlanet
Cashons
NorthCliks
JuicyBux
BuxP

EMAILOVKY PTR

DonkeyMails
DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Registruj se kliknutím na baner

• Payout: 1$
• Vyplacejí na PayPal a AlertPay (je jich víc)
• Stálá a oveřená platicí firma už od roku 2002
• Manual surf ( každý den můžete vyhrát od 0,001$ - 25$

Donkeymails, je jedná velká jistota, je velmi vhodá pro začatečníky, emaily chodí za 0,0025$ a vyjímečně za 0,005$, platí minimálně od roku 2002, bannery k odkliknutí jsou za 0,001$ a 0,0002$, takže Váš výdělek bez refů, může za měsíc dosahovat kolem 1-2$
Emailing.sk
emailing.sk
EMAILING SK je slovenská firma nabízející vydělávání peněz na internetu. Jedná se o tzv. emailovku, tedy firmu, která nabízí peníze za e-maily. EMAILING SK funguje jako ostatní e-mailovky. Po registraci Vám na e-mail uvedený v registračním formuláři začnou chodit reklamní e-maily, za které pak dostáváte peníze. Reklamní e-maily si u této firmy objednávají inzerenti a vy pak dostáváte provizi z nakoupené reklamy v případě, že potvrdíte přijetí e-mailu. Hlavní myšlenkou projektu je vytvoření klubu spotřebitelů, kterému se snaží EMAILING SK doručovat novinky z oblasti zboží, služeb, zájmů a možností v různých regionech. Snaží se vytvořit dokonalý vztah mezi nabídkou a poptávkou.

Registrace u EMAILING SK je jednoduchá, rychlá a zadarmo. Po vyplnění osobní údajů a potvrzení formuláře Vám téměř okamžitě dorazí e-mail s potvrzujícím kódem. Po potvrzení registrace Vám přijde další e-mail s přihlašovacími údaji. Pak už se můžete přihlásit do systému. Nezapomeňte preferované regiony a zájmy. Podle těchto údajů Vám pak budou chodit s nabídkami odpovídajícími Vašemu profilu. Pokud zprávy nebudete číst, dojde po 90 dnech k automatickému zakázání posílání zpráv na Váš účet. Rozesílání bude obnoveno po přihlášení na stránkách projektu EMAILING SK. Pozor také na přeplnění Vaší e-mailové schránky.

Kolik za to? EMAILING SK určuje cenu jednotlivých e-mailů podle ceny, kterou zaplatí inzerent. Odměna je pak 80 procent z této ceny. Vydělávat také můžete nabíráním nových členů (referrals). Nové členy můžete získávat pozvánkou pomocí e-mailu nebo pomocí bannerů a odkazů na Vašich webových stránkách. Banery a odkazy získáte přímo v členské sekci. Odměnu budete získávat za dvě úrovně referralů. 80 procent odměny je pak rozděleno následovně: 50 procent pro Vás a 25 procent 1. úroveň a dalších 25 procent z 2. úrovně referralů.

EMAILING SK vyplácí odměny v Eurech. Zažádat o výplatu si můžete po dosažení částky 17 Euro. Na svých stránkách neuvádí způsob platby. Nicméně po dosažení výplatního minima, obdržíte žádost o Vaši identifikaci. Tato identifikace probíhá způsobem určeným provozovatelem a probíhá pouze jednou. Po identifikaci Vám bude odměna vyplacena.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one